>
Autentyczne pisanie
Autentyczne pisanie
Autentyczne pisanie

Dzień Dobry TVN

Razem z Justyną Kozioł – Panią od PR opowiadamy o przedsiębiorczości kobiet, Latającej Szkole i odważnym pokazywaniu siebie w biznesie.

Tygodnik Powszechny

Portret Agaty Dutkowskiej nakreślony przez Beatę Chomątowską, w którym opowiadam o przedsiębiorczych kobietach poznanych podczas zajęć z autentycznego pisania w Latającej Szkole.

Czwórka

Rozmowa na temat książki „Autentyczność przyciąga”, copywritingu i autentyczności w komunikacji w audycji TXT Kamila Jasieńskiego.
15 lipca 2016, godz. 17.15
Nagranie dostępne on-line

Radio Kraków

Rozmowa na temat kreatywności, autentyczności i pracy w branży reklamowej na antenie Radia Kraków w audycji Lubię to! prowadzonej przez Annę Piekarczyk.
22 sierpnia 2015, 12.00 - 13.00

COGITO

Rozmowa na temat budowania marki osobistej, autentyczności oraz kreacji z Olą Siewko. Ukazała się na łamach magazynu COGITO nr 22 / 2016.

Magazyn Polka

Moje zdjęcie na okładce pierwszego numeru „Polki” magazynu online dla kobiet przedsiębioczych oraz wywiad, w którym wyjaśniam, czym jest a czym nie jest książka ‪„‎Autentyczność przyciaga”‬. I zdradzam, czy autentyczność jest sposobem na zdobycie popularności.

Onet Biznes

Artykuł na portalu Onet Biznes inspirowany treścią książki „Autentyczność przyciąga”, który podpowiada, jak napisać tekst o firmie na stronę www.

Architekci umysłu

„Autentyczność przyciąga” wśród stu kultowych książek dotyczących rozwoju osobistego, w filmiku nagranym przez Architektów Umysłu.

Mam Startup

Artykuł na temat autentycznej marki osobistej na podstawie książki „Autentyczność przyciąga” opublikowany na portalu Mam Startup.

Kobieca Siła

O sile i słabości, o poznawaniu i akceptowaniu siebie oraz o tym, gdzie leży źródło mocy – rozmawiam z Gabrielą Kucą – blogerką, inspiratorką i propagatorką Kobiecej Siły.

Nowy Marketing

Artykuł o budowaniu swojej marki osobistej na autentycznych podstawach na bazie książki „Autentyczność przyciąga”.

Bankier.pl

O tym, kim jest idealny klient na portalu Bankier.pl

Kobiecy Motywator

O książce i autentycznym budowaniu marki na blogu Kobiecy Motywator.

Kreatorka Jutra

Recenzja książki „Autentyczność przyciąga” na portalu Kreatorka Jutra.

Części Wspólne - recenzja

Zapierająca dech w piersiach recenzja książki na blogu „Części Wspólne”.

Blimsien

Wpis inspirowany książką „Autentyczność przyciąga”

Autentyczność w biznesie

Wpis dotyczący autentyczności jako nowego języka biznesu na blogu marketingowym Semahead.

Niedoskonała Mama

Wpis inspirowany książką „Autentyczność przyciąga” na blogu Niedoskonała Mama.

Miasto Kobiet

Informacja o książce na portalu Miasto Kobiet oraz konkurs dla czytelniczek.

Biznes Mam - Podcast

Z Grażyną Lorente rozmawiam o pracy freelanserskiej i o tym, że niektóre projekty potrzebują czasu, żeby w nas dojrzeć. Zdradzam też, jak nauka jazdy na desce wpłynęła na moją działalność.

Kobieta w e-biznesie

Rozmowa z Martą Szyszko o mojej pracy i o tym, jak to się stało, że Google polubiło moją stronę oraz dlaczego nie należy demonizować roli weny w pracy copywriterskiej.

Pracownia Edukreacji

O moim życiu pozaetatowym, plusach i minusach pracy na własny rachunek i kulisach powstawania mojej książki opowiadam Agnieszce Siołek z Pracowni Edukreacji.

Rozwojowa Biblioteczka Pracownii Edukreacji

„Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale wierzę w miłość od pierwszego zdania. W życiu, w biznesie i w literaturze”. Książka ‪„Autentyczność Przyciąga”‬ w Rozwojowej Biblioteczce na stronie Pracowni Edukreacji.

Wypowiedź ekspercka

Wypowiedź ekspercka dla książki Magdaleny Jaworowicz „Copywriting w zintegrowanej komunikacji marketingowej”. A w niej 5 sposobów na zdobywanie inspiracji dla copywriterów i wszystkich piszących oraz omówienie najważniejszych w moim odczuciu trendów w marketingu.

Recenzja

„Kilka godzin czytania. Efekt: wiele zapisanych kartek z ćwiczeniami, pomysły wirujące w głowie i natychmiastowe działanie. Na tym mogłaby się kończyć recenzja książki Anny Piwowarskiej „Autentyczność przyciąga. Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie?”. Tak mało? To naprawdę bardzo dużo!”

Smyrska - recenzja

Krytyczna recenzja książki „Autentyczność przyciąga” jakiej nie mogłabym sobie wymarzyć :)

Blog Adnext

Artykuł na temat autentyczności w budowaniu komunikacji dużych marek.

Messy Head - recenzja

Recenzja książki na blogu o kreatywnym życiu – Messy Head.

Typewriterka – wywiad z cyklu Autorytety

Paulą - Typewriterka zadała mi mnóstwo bardzo wnikliwych pytań dotyczących pisania, autentyczności i o tego, czy każdy może zostać copywriterem.

IKIMASA

Wzmianka o książce „Autentyczność przyciaga” zamiszczona w gościnnym wpisie Karoliny Bartoszek na blogu IKIMASA.

Można przeczytać – recenzja

„Po tej lekturze już nigdy nie będziesz mieć problemu z napisaniem tzw. Bio („O mnie”). Ani z lękiem przed konkurencją – bo kto jest naprawdę sobą, ten nie ma absolutnie żadnej konkurencji.”

Copyblogerka - recenzja

„Po zakończeniu lektury doszłam do wniosku, że to nie tylko przyspieszony kurs pisania. To również skondensowany do mniejszego rozmiaru podręcznik Rozwadowskiej, który towarzyszył mi przez trzy lata studiów Public Relations. Tylko podany w praktycznej, a nie akademickiej formie.”

Czytając - recenzja

„Mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych książek tego typu, jakie miałam w rękach. Jest napisana prostym, przystępnym językiem i nie obiecuje cudów, ale daje nam coś więcej. Kiedy zastosujemy się do porad w niej zawartych, a także będziemy ćwiczyć nasze umiejętności zgodnie ze wskazówkami, będziemy mogli tworzyć autentyczne treści – nie tylko teksty. Dostajemy narzędzia i wiedzę, która pozwala nam zmienić nasz sposób myślenia o pisaniu, ale i osobie, jako marce.”

Lubimy czytać – recenzje i opinie

Kilkanaście opinii o książce „Autentyczność przyciąga”, które zostały dodane przez użytkowników portalu Lubimy Czytać